Hruška aktuální leták

Zlínský útočník Leška nastoupí k 1100. extraligovému utkání - Sportovní Noviny

Zlínský útočník Leška nastoupí k 1100. extraligovému utkání Sportovní Noviny Navzdory menší postavě se dokáže prosadit chytrou hrou ," řekl zlínský kouč Rostislav Vlach. Leška strávil hlavní část své kariéry ve Zlíně, kterému pomohl ke dvěma titulům. Pouze necelou sezonu byl v Plzni a jeden rok hrál ve Spartě. V extralize ... a další »

iSport.cz >Hokej >NHL >Gomez jako Sýkora nebo LeBron. Veterán ... - iSport.cz

iSport.cz iSport.cz >Hokej >NHL >Gomez jako Sýkora nebo LeBron. Veterán ... iSport.cz V posledních sezonách nestál za moc, a kdo si ho pořídil, hořce litoval. Své o tom vědí v Montrealu, v San Jose i na Floridě. Hokejový útočník Scott Gomez prožívá krušnější pracovní období, kdysi pověstný bourák od roku 2010 nebyl schopný nastřílet víc ... a další »

Horák se pokusí postavit judistické hvězdě Rinerovi - iSport.cz

Horák se pokusí postavit judistické hvězdě Rinerovi iSport.cz Co znamenají Lionel Messi či Cristiano Ronaldo pro fotbal, to je Teddy Riner pro judo. V sobotu se francouzské hvězdě jako první z českých reprezentantů může postavit Michal Horák, podmínkou je postoupit do 2. kola mistrovství světa v Čeljabinsku přes ... a další »

Telefonát od trenéra Vrby nečekám, říká rozjetý ligový kanonýr Došek - iDNES.cz

iDNES.cz Telefonát od trenéra Vrby nečekám, říká rozjetý ligový kanonýr Došek iDNES.cz Nejlepší útok v lize? Slovácko. Nejlepší střelec ligy? Libor Došek. V osmi zápasech skóroval tým devatenáctkrát a z toho hned devět branek nastřílel šestatřicetiletý útočník. "Jsem dost starý na to, abych věděl, že může přijít zase období, kdy tam zase ... a další »

Dokonalá herečka Penélope Cruz je i "dokonalý materiál" - Reflex

Reflex Dokonalá herečka Penélope Cruz je i "dokonalý materiál" Reflex Ten film vychází z divadelní hry inspirované slavným snímkem Federika Felliniho 8 a ". To je jeden z mých nejoblíbenějších filmů vůbec. Dřela jsem kvůli Nine spoustu hodin - ten film si to zasloužil, nemohla jsem si udělat ostudu, mám tu spoustu ...

Na tabulku jsem se ani nedíval, přiznává zlínský jubilant Leška - iDNES.cz

iDNES.cz Na tabulku jsem se ani nedíval, přiznává zlínský jubilant Leška iDNES.cz Obklopen svými spoluhráči z prvního útoku maloval na magnetickou tabuli různé taktické varianty hry . "Ukazovali jsme si, co všechno se dá vylepšit," prozradil Leška. Je toho dost. Mistři ze Zlína nejsou na začátku sezony v komfortní situaci. Nedohraná ... Zlínský útočník Leška nastoupí k 1100. extraligovému utkáníSportovní Noviny všech 15 zpravodajských článků »

Vesnicí roku 2014 jsou Kateřinice na Vsetínsku - Aktuálně.cz

Vesnicí roku 2014 jsou Kateřinice na Vsetínsku Aktuálně.cz V Kateřinicích jsou fotbalisté a hasiči, aktivní zde jsou skauti, sbor Českobratrské církve evangelické i hudební soubor hry na ruční zvonky Zvonky dobré zprávy. "Přistěhovali jsme se před třemi lety a jsme nadšení tím, jak to tady žije," uvedla Jitka ...

Známe české ceny nového Fordu Focus - AutaNet.cz

AutaNet.cz Známe české ceny nového Fordu Focus AutaNet.cz Nová verze Fordu Focus, v loňském roce neprodávanějšího auta světa, míří na české silnice - a již dnes české zastoupení Fordu poprvé zveřejnilo jeho cenu. Pětidveřový Ford Focus s motorem 1.6 Duratec Ti-VTC (105 k) ve výbavě Trend bude v nabídce za ... a další »